:: VĖLIAVOS
 
UAB 'KADMA" gamina įvairių dydžių ir tipų vėliavas, skirtas lauko stulpams, stalo vėliavėles ir automobilių vėliavas. Galime pasiūlyti visos Europos valstybinių vėliavų.
 
:: VĖLIAVŲ STULPAI   

Kodėl verta rinktis stiebus iš stiklaplasčio?

- atsparūs mechaniniam poveikiui
- lengvi
- lankstūs, ilgiau išsaugoma pradinė vėliavos išvaizda
- nelaidūs elektrai
- nerūdija
- nereikia dažyti, visa stiklaplasčio masė yra spalvota
- stiebo paviršius yra lygus, todėl plazdanti vėliava ne
..taip greitai susidėvi dėl trinties į stiebą

Standartinė stiebų spalva – balta.

Stulpų aukščiai: 4,6,7,8,9,10 arba 12 m.

Standartinis stiebo komplektas – stiklaplasčio stiebas, išorinis vėliavos pakėlimo mechanizmas, tvirtinimo ankeris ir sidabro spalvos, svogūno formos viršūnė.

Stacionarus vėliavos skersinis. Sumontavus stacionarų skersinį net ir nevėjuotą dieną vėliava bus išskleista ir matoma. Skersinis gali lengvai suktis aplink stiebą, tačiau norint pakeisti vėliavą, turėsite nuleisti stiebą.
   
Vidinis vėliavos pakėlimo mechanizmas (lynas viduje). Standartiniuose vėliavų stiebuose vėliavos pakėlimo lynas yra stiebo išorėje. Tai nebrangus sprendimas, tačiau statant vėliavos stiebą neapsaugotoje teritorijoje rekomenduojame naudoti vidinį vėliavos pakėlimo mechanizmą. Lynas šiuo atveju yra stiebo viduje ir vėliava pakeliama nuimamos rankenos pagalba. Ištraukus rankeną vėliavos nebus galima taip paprastai nuleisti.
Vidinis vėliavos pakėlimo mechanizmas yra nesuderinamas su stacionariu vėliavos skersiniu.
   
Stiebų viršūnės

Standartinė vėliavų stiebų viršūnių forma – svogūno, o standartinė spalva – sidabro. Jūsų pageidavimu vėliavos stiebas gali būti ir su nestandartine viršūne:
Svogūno formos – auksinė
Grybo formos – balta, juoda, raudona, auksinė, bronzinė

Pasirenkant nestandartinę viršūnę, skaičiuojama papildoma kaina už kiekvieną užsakomą viršūnę.
   
Tamsiu paros metu didelė lauko reklamos dalis yra neapšviesta ir neatlieka savo tiesioginės funkcijos. Šviesiu paros metu visuomet daugiau dėmesio sulaukia judančios reklamos, nei statiškos. Dabar jau galime pasiūlyti produktą, kurio dėka, Jūsų reklama neliks nepastebėta nei šviesiu, nei tamsiu paros metu. Plazdanti vėliava papuoš Jūsų organizacijos teritoriją ir bus aiškiai matoma visą parą.